HDM14FA10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM14FA10K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HDM14FA10K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.HDM14FA10K0.pdf2.HDM14FA10K0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HDM14FA10K0
Part Number HDM14FA10K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2558722 pcs Arkusz danych 1.HDM14FA10K0.pdf2.HDM14FA10K0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -500/ +350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
Seria HDM Tryb panel 10 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy HDM 1/4 10K 1% T