CF1JT5K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT5K10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF1JT5K10
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.1K OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF1JT5K10.pdf2.CF1JT5K10.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF1JT5K10
Part Number CF1JT5K10 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.1K OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1487003 pcs Arkusz danych 1.CF1JT5K10.pdf2.CF1JT5K10.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria CF Tryb panel 5.1 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1 5.1K 5% R