CF1JT51R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT51R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF1JT51R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 51 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF1JT51R0.pdf2.CF1JT51R0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF1JT51R0
Part Number CF1JT51R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 51 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1501983 pcs Arkusz danych 1.CF1JT51R0.pdf2.CF1JT51R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria CF Tryb panel 51 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1 51 5% R
CF1515%R
CF1515%R-ND
CF151JR
CF151JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 51 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Kompozycja Carbon Film