CF18JT430R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT430R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF18JT430R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 430 OHM 1/8W 5% CF AXIAL
Arkusze danych: 1.CF18JT430R.pdf2.CF18JT430R.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF18JT430R
Part Number CF18JT430R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 430 OHM 1/8W 5% CF AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3679551 pcs Arkusz danych 1.CF18JT430R.pdf2.CF18JT430R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Seria CF Tryb panel 430 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Axial Inne nazwy CF1/8430JRCT
CF1/8430JRCT-ND
CF18JT430RCT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 430 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Kompozycja Carbon Film