CF18JT3R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT3R30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF18JT3R30
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.3 OHM 1/8W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF18JT3R30.pdf2.CF18JT3R30.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF18JT3R30
Part Number CF18JT3R30 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.3 OHM 1/8W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5266398 pcs Arkusz danych 1.CF18JT3R30.pdf2.CF18JT3R30.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Seria CF Tryb panel 3.3 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1/8 3.3 5% R