CF12JT3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT3R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF12JT3R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF12JT3R00.pdf2.CF12JT3R00.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF12JT3R00
Part Number CF12JT3R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3595909 pcs Arkusz danych 1.CF12JT3R00.pdf2.CF12JT3R00.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Seria CF Tryb panel 3 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1/2 3 5% R
CF1/235%R
CF1/235%R-ND
CF1/23JR
CF1/23JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 3 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Kompozycja Carbon Film