CF12JT3M60
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF12JT3M60 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF12JT3M60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.6M OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF12JT3M60.pdf2.CF12JT3M60.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF12JT3M60
Part Number CF12JT3M60 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 3.6M OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5136362 pcs Arkusz danych 1.CF12JT3M60.pdf2.CF12JT3M60.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.5W, 1/2W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) 0/ -1500ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm) Seria CF
Stan RoHS Cut Tape (CT) Polaryzacja Axial
Inne nazwy CF12JT3M60CT temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Numer części producenta CF12JT3M60 Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety FIFO 2
Rozszerzony opis 3.6M Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Opis RES 3.6M OHM 1/2W 5% AXIAL Okładziny, Typ obudowy Carbon Film