CF12JT16R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT16R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF12JT16R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 16 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF12JT16R0.pdf2.CF12JT16R0.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF12JT16R0
Part Number CF12JT16R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 16 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4533736 pcs Arkusz danych 1.CF12JT16R0.pdf2.CF12JT16R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Seria CF Tryb panel 16 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1/2 16 5% R