CF12JT160K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT160K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF12JT160K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 160K OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF12JT160K.pdf2.CF12JT160K.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF12JT160K
Part Number CF12JT160K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 160K OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3107708 pcs Arkusz danych 1.CF12JT160K.pdf2.CF12JT160K.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -850ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Seria CF Tryb panel 160 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1/2 160K 5% R