JBXFD3G22MCSDSR019
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JBXFD3G22MCSDSR019
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: JBXFD3G22MCSDSR019.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JBXFD3G22MCSDSR019
Part Number JBXFD3G22MCSDSR019 Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1197 pcs Arkusz danych JBXFD3G22MCSDSR019.pdf
napięcie znamionowe 560V Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 3 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome over Nickel Seria JBX
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba biegunów 22
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP40 cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Aktualna ocena 5.5A Materiał styków -