JBXFD3G18MSSDSR
Przegląd produktów
Part Number: JBXFD3G18MSSDSR
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Arkusze danych: JBXFD3G18MSSDSR.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JBXFD3G18MSSDSR
Part Number JBXFD3G18MSSDSR Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1456 pcs Arkusz danych JBXFD3G18MSSDSR.pdf
napięcie znamionowe 660V Zakończenie Solder Cup
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba biegunów 18
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Wstaw materiał Polyetheretherketone (PEEK) Stopień ochrony IP40
cechy Backshell mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Aktualna ocena 7A