JBXFC3G30MCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JBXFC3G30MCSDSR
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: JBXFC3G30MCSDSR.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JBXFC3G30MCSDSR
Part Number JBXFC3G30MCSDSR Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1050 pcs Arkusz danych JBXFC3G30MCSDSR.pdf
napięcie znamionowe 400V Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 3 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome over Nickel Seria JBX
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba biegunów 30
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line), Right Angle element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Wstaw materiał Polyetheretherketone (PEEK) Stopień ochrony IP40
cechy Backshell mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Aktualna ocena 3.5A