JBXFC3G22MSSDSR
Przegląd produktów
Part Number: JBXFC3G22MSSDSR
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Arkusze danych: JBXFC3G22MSSDSR.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JBXFC3G22MSSDSR
Part Number JBXFC3G22MSSDSR Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1068 pcs Arkusz danych JBXFC3G22MSSDSR.pdf
napięcie znamionowe 560V Zakończenie Solder Cup
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba biegunów 22
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line), Right Angle element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP40 cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 5.5A Materiał styków -