8D025F61PC-LC
Przegląd produktów
Part Number: 8D025F61PC-LC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Arkusze danych: 1.8D025F61PC-LC.pdf2.8D025F61PC-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D025F61PC-LC
Part Number 8D025F61PC-LC Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1405 pcs Arkusz danych 1.8D025F61PC-LC.pdf2.8D025F61PC-LC.pdf
Rodzaj For Male Pins Zastawianie Unshielded
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert 25-61
Materiał powłoki Aluminum Wykończenie powłoki Nickel
Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D Opakowania Bulk
Inne nazwy 1792-3641 Orientacja C
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 61
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof
zawiera - Kolor obudowy Silver
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie -
Średnica nakrętki łączącej - Contact Type Crimp
Kontakt Rozmiar 20 Kształt kontaktów Circular
Typ złącza Receptacle Housing
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
8D025F61SA-LC
8D025F61SA-LC
Producenci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT