8D025F61PB
Przegląd produktów
Part Number: 8D025F61PB
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 61C 61#20 PIN RECP
Arkusze danych: 1.8D025F61PB.pdf2.8D025F61PB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D025F61PB
Part Number 8D025F61PB Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 61C 61#20 PIN RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1429 pcs Arkusz danych 1.8D025F61PB.pdf2.8D025F61PB.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 25-61 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-3638
Orientacja B temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 61 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktualna ocena 7.5A
Materiał styków Copper Alloy Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Receptacle, Male Pins
Kolor Silver Otwarcie kablowa -
Materiał Backshell, poszycie - Aplikacje Aviation, Marine, Military
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
8D025F61PB-LC
8D025F61PB-LC
Producenci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT