RP20-2415DF
Recom PowerRecom Power
Recom Power
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP20-2415DF
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Arkusze danych:
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 86 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 86 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP20-2415DF
Part Number RP20-2415DF Producent Recom Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86 pcs Arkusz danych
Napięcie - Working 20W Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 -15V Napięcie - Wyjście 2 15V
Napięcie - wejściowa (maks) 36V Napięcie - Wypadanie (typowy) 18V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria RP20-F Stan RoHS Tube
Ripple Current - niska częstotliwość ITE (Commercial) Polaryzacja 6-DIP Module
Konfiguracja wyjściowa 2 temperatura robocza -40°C ~ 100°C (With Derating)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta RP20-2415DF linia rozporządzenie 88%
cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Pins funkcji 667mA, 667mA
Rozszerzony opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 18V - 36V Input Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Obecny - Breakover 1.6kV (1600V)
Produkty powiązane
RP20-2415DFR
RP20-2415DFR
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Na stanie: 4143 pcs
Pobieranie: RP20-2415DFR.pdf
RFQ
RP20-2415DAW-HC
RP20-2415DAW-HC
Producenci: RECOM Power
Na stanie: 1024 pcs
Pobieranie: RP20-2415DAW-HC.pdf
RFQ
RP20-2415DF
RP20-2415DF
Na stanie: 86 pcs
Pobieranie:
RP20-2415DF/N-HC
RP20-2415DF/N-HC