RP20-2415DF-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2415DF-HC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP20-2415DF-HC
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Arkusze danych: RP20-2415DF-HC.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP20-2415DF-HC
Part Number RP20-2415DF-HC Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1713 pcs Arkusz danych RP20-2415DF-HC.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -15V
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 18V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP20-F Moc (W) 20W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 30001801
RP202415DFHC
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP, UVLO
Wydajność 87% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 18V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 667mA, 667mA Funkcje sterowania Enable, Active High
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP20-2415DF
RP20-2415DF
Producenci: Recom Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Na stanie: 86 pcs
Pobieranie:
RFQ
RP20-2415DFR/N
RP20-2415DFR/N
Producenci: RECOM Power
Na stanie: 1231 pcs
Pobieranie: RP20-2415DFR/N.pdf
RFQ
RP20-2415DFR
RP20-2415DFR
Na stanie: 4143 pcs
Pobieranie: RP20-2415DFR.pdf
Producenci: Seoul Semiconductor Inc.
Opis: REGULATED DC/DC CONVERTER 20W 18