RP20-2415DAW
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2415DAW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP20-2415DAW
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Arkusze danych: RP20-2415DAW.pdf
8 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP20-2415DAW
Part Number RP20-2415DAW Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1207 pcs Arkusz danych RP20-2415DAW.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -15V
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Seria POWERLINE RP20-AW Moc (W) 20W
Opakowania Tube Package / Case 6-SIP Module, 5 Leads
Inne nazwy 30002322
RP202415DAW
temperatura robocza -40°C ~ 90°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP, UVLO
Wydajność 90% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 677mA, 677mA 9V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 677mA, 677mA Aplikacje ITE (Commercial)
Produkty powiązane
RP20-2415DAW/N
RP20-2415DAW/N
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Na stanie: 1388 pcs
Pobieranie: RP20-2415DAW/N.pdf
RFQ
RP20-2415DA/P
RP20-2415DA/P
Producenci: RECOM Power
Na stanie: 1212 pcs
Pobieranie: RP20-2415DA/P.pdf
RFQ
RP20-2415DAW
RP20-2415DAW
Pobieranie: RP20-2415DAW.pdf
RP20-2415DA
RP20-2415DA