SWF150P-48-LC-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SWF150P-48-LC-R
Producent / marka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis produktu AC/DC CONVERTER 48V 150W
Arkusze danych: 1.SWF150P-48-LC-R.pdf2.SWF150P-48-LC-R.pdf
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SWF150P-48-LC-R
Part Number SWF150P-48-LC-R Producent Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 48V 150W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1375 pcs Arkusz danych 1.SWF150P-48-LC-R.pdf2.SWF150P-48-LC-R.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 48V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 7.40" L x 3.35" W x 1.85" H (188.0mm x 85.0mm x 47.0mm)
Seria SWF Moc (W) 150W
Inne nazwy SWF150P-48-LC-R DK temperatura robocza -10°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne -
cechy Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Wydajność 91%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 3.2A
Zatwierdzenia CE Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SWF150P-36-R
SWF150P-36-R
Producenci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 150W
Na stanie: 1718 pcs
Pobieranie: SWF150P-36-R.pdf
RFQ
SWF150P-48
SWF150P-48
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 150W
Na stanie: 1668 pcs
Pobieranie: SWF150P-48.pdf
RFQ
SWF150P-48-LC
SWF150P-48-LC
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 150W