SWF150P-36-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SWF150P-36-R
Producent / marka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis produktu AC/DC CONVERTER 36V 150W
Arkusze danych: 1.SWF150P-36-R.pdf2.SWF150P-36-R.pdf
36 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SWF150P-36-R
Part Number SWF150P-36-R Producent Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 36V 150W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1718 pcs Arkusz danych 1.SWF150P-36-R.pdf2.SWF150P-36-R.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 36V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Seria SWF Moc (W) 150W
Inne nazwy SWF150P-36-R DK temperatura robocza -10°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne -
cechy Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Wydajność 91%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 4.2A