STPS30170CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30170CW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STPS30170CW
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO247
Arkusze danych: STPS30170CW.pdf
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STPS30170CW
Part Number STPS30170CW Producent STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO247 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 47422 pcs Arkusz danych STPS30170CW.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 920mV @ 15A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 170V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-247-3 Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-247-3 Inne nazwy 497-4826-5
Temperatura pracy - złącze 175°C (Max) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 15A Through Hole TO-247-3
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 20µA @ 170V Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 15A