STPS30170CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30170CFP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STPS30170CFP
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO220F
Arkusze danych: STPS30170CFP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STPS30170CFP
Part Number STPS30170CFP Producent STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO220F Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45123 pcs Arkusz danych STPS30170CFP.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 920mV @ 15A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 170V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220FP Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 Full Pack Inne nazwy 497-4824-5
Temperatura pracy - złącze 175°C (Max) Rodzaj mocowania Through Hole
Typ diody Schottky Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 20µA @ 170V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 15A Podstawowy numer części STPS30170C