STPS2H100AF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STPS2H100AF
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
Arkusze danych: 1.STPS2H100AF.pdf2.STPS2H100AF.pdf
10000 pcs
30000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STPS2H100AF
Part Number STPS2H100AF Producent STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 539635 pcs Arkusz danych 1.STPS2H100AF.pdf2.STPS2H100AF.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 790mV @ 2A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 100V
Dostawca urządzeń Pakiet SMAflat Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria Automotive, AEC-Q101 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AC, SMA Flat Leads Inne nazwy 497-17871-2
STPS2H100AF-ND
Temperatura pracy - złącze -65°C ~ 175°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMAflat Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1µA @ 100V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 2A Pojemność @ VR F -