STPS2H100A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2H100A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STPS2H100A
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA
Arkusze danych: 1.STPS2H100A.pdf2.STPS2H100A.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STPS2H100A
Part Number STPS2H100A Producent STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 348041 pcs Arkusz danych 1.STPS2H100A.pdf2.STPS2H100A.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 790mV @ 2A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 100V
Dostawca urządzeń Pakiet SMA (DO-214AC) Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Original-Reel®
Package / Case DO-214AC, SMA Inne nazwy 497-3758-6
Temperatura pracy - złącze 175°C (Max) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMA (DO-214AC) Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1µA @ 100V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 2A Pojemność @ VR F -
Podstawowy numer części STPS2H100
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
STPS2H100
STPS2H100
Producenci: STMicroelectronics
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO41