STPS2530CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2530CG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STPS2530CG
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK
Arkusze danych: STPS2530CG.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STPS2530CG
Part Number STPS2530CG Producent STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79923 pcs Arkusz danych STPS2530CG.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 530mV @ 12.5A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 30V
Dostawca urządzeń Pakiet D2PAK Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Temperatura pracy - złącze 150°C (Max)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 12.5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1mA @ 30V Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 12.5A