STPS2150RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2150RL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STPS2150RL
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO15
Arkusze danych: STPS2150RL.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STPS2150RL
Part Number STPS2150RL Producent STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO15 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 400104 pcs Arkusz danych STPS2150RL.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 820mV @ 2A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 150V
Dostawca urządzeń Pakiet DO-15 Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-204AC, DO-15, Axial Temperatura pracy - złącze 175°C (Max)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 150V 2A Through Hole DO-15 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.5µA @ 150V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 2A Pojemność @ VR F -