STM32L051T6Y6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STM32L051T6Y6TR
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36WLCSP
Arkusze danych: STM32L051T6Y6TR.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STM32L051T6Y6TR
Part Number STM32L051T6Y6TR Producent STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36WLCSP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81626 pcs Arkusz danych STM32L051T6Y6TR.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 36-WLCSP
Prędkość 32MHz Seria STM32L0
Wielkość pamięci RAM 8K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 32KB (32K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 36-UFBGA, WLCSP
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 29 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Rozmiar EEPROM 2K x 8 szczegółowy opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 36-WLCSP