STM32L051R8H6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STM32L051R8H6
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TFBGA
Arkusze danych: 1.STM32L051R8H6.pdf2.STM32L051R8H6.pdf3.STM32L051R8H6.pdf
3840 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STM32L051R8H6
Part Number STM32L051R8H6 Producent STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TFBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 54875 pcs Arkusz danych 1.STM32L051R8H6.pdf2.STM32L051R8H6.pdf3.STM32L051R8H6.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 64-TFBGA (5x5)
Prędkość 32MHz Seria STM32L0
Wielkość pamięci RAM 8K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 64KB (64K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 64-TFBGA
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 51 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Rozmiar EEPROM 2K x 8 szczegółowy opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TFBGA (5x5)