STB30NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB30NF20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STB30NF20
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 200V 30A D2PAK
Arkusze danych: STB30NF20.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STB30NF20
Part Number STB30NF20 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 200V 30A D2PAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 46740 pcs Arkusz danych STB30NF20.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet D2PAK
Seria STripFET™ RDS (Max) @ ID, Vgs 75 mOhm @ 15A, 10V
Strata mocy (max) 125W (Tc) Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Inne nazwy 497-7946-1
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 38 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 1597pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 38nC @ 10V Rodzaj FET N-Channel
Cecha FET - Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Spust do źródła napięcia (Vdss) 200V szczegółowy opis N-Channel 200V 30A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount D2PAK
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)