STB30NF10T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB30NF10T4 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STB30NF10T4
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 100V 35A D2PAK
Arkusze danych: STB30NF10T4.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STB30NF10T4
Part Number STB30NF10T4 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 35A D2PAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 91878 pcs Arkusz danych STB30NF10T4.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet D2PAK
Seria STripFET™ II RDS (Max) @ ID, Vgs 45 mOhm @ 15A, 10V
Strata mocy (max) 115W (Tc) Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Inne nazwy 497-6550-1
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 42 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 1180pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 55nC @ 10V Rodzaj FET N-Channel
Cecha FET - Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Spust do źródła napięcia (Vdss) 100V szczegółowy opis N-Channel 100V 35A (Tc) 115W (Tc) Surface Mount D2PAK
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)