STB19NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB19NF20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STB19NF20
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 200V 15A D2PAK
Arkusze danych: STB19NF20.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STB19NF20
Part Number STB19NF20 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 200V 15A D2PAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 75663 pcs Arkusz danych STB19NF20.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet D2PAK
Seria MESH OVERLAY™ RDS (Max) @ ID, Vgs 160 mOhm @ 7.5A, 10V
Strata mocy (max) 90W (Tc) Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Inne nazwy 497-7941-1
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 800pF @ 25V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 24nC @ 10V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET -
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 200V
szczegółowy opis N-Channel 200V 15A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount D2PAK Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)