STB18NF30
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB18NF30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: STB18NF30
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu MOSFET N-CH 330V 18A D2PAK
Arkusze danych: STB18NF30.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje STB18NF30
Part Number STB18NF30 Producent STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 330V 18A D2PAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67963 pcs Arkusz danych STB18NF30.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet D2PAK
Seria Automotive, AEC-Q101, STripFET™ II RDS (Max) @ ID, Vgs 180 mOhm @ 9A, 10V
Strata mocy (max) 150W (Tc) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Inne nazwy 497-12970-2
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 38 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 1650pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 44nC @ 10V Rodzaj FET N-Channel
Cecha FET - Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Spust do źródła napięcia (Vdss) 330V szczegółowy opis N-Channel 330V 18A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount D2PAK
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 18A (Tc)