SMLVT3V3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMLVT3V3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMLVT3V3
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TVS DIODE 3.3V 10.3V SMB
Arkusze danych: SMLVT3V3.pdf
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMLVT3V3
Part Number SMLVT3V3 Producent STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 3.3V 10.3V SMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 228871 pcs Arkusz danych SMLVT3V3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 3.3V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 10.3V
Napięcie - podziały (min) 4.1V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMB (DO-214AA)
Seria SMLV, TRANSIL™ Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 600W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AA, SMB Inne nazwy 497-2496-2
temperatura robocza -25°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 200A (8/20µs) Pojemność @ Częstotliwość 5200pF @ 1MHz