SM15T36A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T36A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM15T36A
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TVS DIODE 30.8V 64.3V SMC
Arkusze danych: SM15T36A.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM15T36A
Part Number SM15T36A Producent STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 30.8V 64.3V SMC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 171028 pcs Arkusz danych SM15T36A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 30.8V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 64.3V
Napięcie - podziały (min) 34.2V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMC
Seria SM15T, TRANSIL™ Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Original-Reel®
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy 497-6485-6
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 156A (8/20µs) Pojemność @ Częstotliwość -
Podstawowy numer części SM15T Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SM15T36A-E3/9AT
SM15T36A-E3/9AT
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AB
Na stanie: 229214 pcs
Pobieranie: SM15T36A-E3/9AT.pdf
RFQ
SM15T36AHE3/9AT
SM15T36AHE3/9AT