SM15T33CAY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T33CAY Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM15T33CAY
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TVS DIODE 28.2V 59V SMC
Arkusze danych: 1.SM15T33CAY.pdf2.SM15T33CAY.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM15T33CAY
Part Number SM15T33CAY Producent STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 28.2V 59V SMC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 142462 pcs Arkusz danych 1.SM15T33CAY.pdf2.SM15T33CAY.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 28.2V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 59V
Napięcie - podziały (min) 31.4V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMC Seria Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Original-Reel® Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy 497-10792-6 temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 169A (8/20µs)