50YXG820MEFC16X20
RubyconRubycon
50YXG820MEFC16X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50YXG820MEFC16X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.50YXG820MEFC16X20.pdf2.50YXG820MEFC16X20.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50YXG820MEFC16X20
Part Number 50YXG820MEFC16X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 91328 pcs Arkusz danych 1.50YXG820MEFC16X20.pdf2.50YXG820MEFC16X20.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria YXG Ripple Current @ Low Frequency 1.326A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.21A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 34 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Pojemność 820µF Aplikacje General Purpose