50YXG680MEFCG412.5X30
RubyconRubycon
50YXG680MEFCG412.5X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50YXG680MEFCG412.5X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.50YXG680MEFCG412.5X30.pdf2.50YXG680MEFCG412.5X30.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50YXG680MEFCG412.5X30
Part Number 50YXG680MEFCG412.5X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 112241 pcs Arkusz danych 1.50YXG680MEFCG412.5X30.pdf2.50YXG680MEFCG412.5X30.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria YXG Ripple Current @ Low Frequency 1.271A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.31A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 30 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Pojemność 680µF Aplikacje General Purpose