50MXG4700MEFCSN35X25
RubyconRubycon
50MXG4700MEFCSN35X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50MXG4700MEFCSN35X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Arkusze danych: 1.50MXG4700MEFCSN35X25.pdf2.50MXG4700MEFCSN35X25.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50MXG4700MEFCSN35X25
Part Number 50MXG4700MEFCSN35X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 48152 pcs Arkusz danych 1.50MXG4700MEFCSN35X25.pdf2.50MXG4700MEFCSN35X25.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria MXG oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-2817
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 4700µF Aplikacje General Purpose