50MXG4700MEFC25X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 50MXG4700MEFC25X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Arkusze danych: 1.50MXG4700MEFC25X30.pdf2.50MXG4700MEFC25X30.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 50MXG4700MEFC25X30
Part Number 50MXG4700MEFC25X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 37142 pcs Arkusz danych 1.50MXG4700MEFC25X30.pdf2.50MXG4700MEFC25X30.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.43A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7945A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 4700µF