450MXG330MEFCSN25X50
RubyconRubycon
450MXG330MEFCSN25X50 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450MXG330MEFCSN25X50
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: 1.450MXG330MEFCSN25X50.pdf2.450MXG330MEFCSN25X50.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450MXG330MEFCSN25X50
Part Number 450MXG330MEFCSN25X50 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 29730 pcs Arkusz danych 1.450MXG330MEFCSN25X50.pdf2.450MXG330MEFCSN25X50.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.82A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.548A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-3005
450MXG330MEFCSN25X50-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose