450MXG270MEFCSN35X30
RubyconRubycon
450MXG270MEFCSN35X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450MXG270MEFCSN35X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: 1.450MXG270MEFCSN35X30.pdf2.450MXG270MEFCSN35X30.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 450MXG270MEFCSN35X30
Part Number 450MXG270MEFCSN35X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25219 pcs Arkusz danych 1.450MXG270MEFCSN35X30.pdf2.450MXG270MEFCSN35X30.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.48A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.072A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-3004
450MXG270MEFCSN35X30-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 270µF Aplikacje General Purpose