450BXW56MEFR16X25
RubyconRubycon
450BXW56MEFR16X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450BXW56MEFR16X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 56UF 20% 450V T/H
Arkusze danych: 1.450BXW56MEFR16X25.pdf2.450BXW56MEFR16X25.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450BXW56MEFR16X25
Part Number 450BXW56MEFR16X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 450V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81141 pcs Arkusz danych 1.450BXW56MEFR16X25.pdf2.450BXW56MEFR16X25.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria BXW Ripple Current @ Low Frequency 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.325A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-3203
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 33 Weeks
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 56µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Pojemność 56µF Aplikacje General Purpose