450BXW56MEFR14.5X30
RubyconRubycon
450BXW56MEFR14.5X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 450BXW56MEFR14.5X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 56UF 20% 450V T/H
Arkusze danych: 1.450BXW56MEFR14.5X30.pdf2.450BXW56MEFR14.5X30.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 450BXW56MEFR14.5X30
Part Number 450BXW56MEFR14.5X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 450V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 87307 pcs Arkusz danych 1.450BXW56MEFR14.5X30.pdf2.450BXW56MEFR14.5X30.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.571" Dia (14.50mm)
Seria BXW Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.35A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-3201
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 56µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Pojemność 56µF Aplikacje General Purpose