400MXH180MEFCSN22X30
RubyconRubycon
400MXH180MEFCSN22X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400MXH180MEFCSN22X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: 1.400MXH180MEFCSN22X30.pdf2.400MXH180MEFCSN22X30.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400MXH180MEFCSN22X30
Part Number 400MXH180MEFCSN22X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 54494 pcs Arkusz danych 1.400MXH180MEFCSN22X30.pdf2.400MXH180MEFCSN22X30.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria MXH Ripple Current @ Low Frequency 1.15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.61A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-1978
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 180µF Aplikacje General Purpose