400MXH120MEFCSN20X30
RubyconRubycon
400MXH120MEFCSN20X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400MXH120MEFCSN20X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: 1.400MXH120MEFCSN20X30.pdf2.400MXH120MEFCSN20X30.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400MXH120MEFCSN20X30
Part Number 400MXH120MEFCSN20X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 42237 pcs Arkusz danych 1.400MXH120MEFCSN20X30.pdf2.400MXH120MEFCSN20X30.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.787" Dia (20.00mm)
Seria MXH oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 120µF