400BXC1.5MEFCTA8X11.5
RubyconRubycon
400BXC1.5MEFCTA8X11.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400BXC1.5MEFCTA8X11.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400BXC1.5MEFCTA8X11.5.pdf2.400BXC1.5MEFCTA8X11.5.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 400BXC1.5MEFCTA8X11.5
Part Number 400BXC1.5MEFCTA8X11.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 477707 pcs Arkusz danych 1.400BXC1.5MEFCTA8X11.5.pdf2.400BXC1.5MEFCTA8X11.5.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria BXC Ripple Current @ Low Frequency 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1.5µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Pojemność 1.5µF