400BXA82MEFCCC18X35.5
RubyconRubycon
400BXA82MEFCCC18X35.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 400BXA82MEFCCC18X35.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.400BXA82MEFCCC18X35.5.pdf2.400BXA82MEFCCC18X35.5.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 400BXA82MEFCCC18X35.5
Part Number 400BXA82MEFCCC18X35.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5839 pcs Arkusz danych 1.400BXA82MEFCCC18X35.5.pdf2.400BXA82MEFCCC18X35.5.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria BXA oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Pojemność 82µF Aplikacje General Purpose