35MU225MC14532
RubyconRubycon
35MU225MC14532 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35MU225MC14532
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP FILM 2.2UF 20% 35VDC 1812
Arkusze danych: 35MU225MC14532.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35MU225MC14532
Part Number 35MU225MC14532 Producent Rubycon
Opis CAP FILM 2.2UF 20% 35VDC 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15888 pcs Arkusz danych 35MU225MC14532.pdf
Napięcie znamionowe - DC 35V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±20% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Seria PMLCAP®, MU
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 1812 (4532 Metric) Inne nazwy 1189-2532-1
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 5 (48 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.063" (1.60mm) cechy -
Materiał dielektryka Acrylic, Metallized szczegółowy opis 2.2µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
Pojemność 2.2µF Aplikacje DC Link, DC Filtering