35MU225M4532X
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35MU225M4532X
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP FILM 2.2UF 20% 35VDC 1812
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje 35MU225M4532X
Part Number 35MU225M4532X Producent Rubycon
Opis CAP FILM 2.2UF 20% 35VDC 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5967 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC 35V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±20% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Seria PMLCAP®, MU
oceny - Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.063" (1.60mm)
cechy - Materiał dielektryka Acrylic, Metallized
szczegółowy opis 2.2µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) Pojemność 2.2µF