350WXA68MEFC18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 350WXA68MEFC18X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Arkusze danych: 1.350WXA68MEFC18X25.pdf2.350WXA68MEFC18X25.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 350WXA68MEFC18X25
Part Number 350WXA68MEFC18X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79508 pcs Arkusz danych 1.350WXA68MEFC18X25.pdf2.350WXA68MEFC18X25.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria WXA Ripple Current @ Low Frequency 397mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 595.5mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 68µF